Konyada halı yıkama konusunda titiz işinin bilincinde bir firmayız,Amacımız siz müşterilerimize temiz titiz halı yıkama hizmeti vermektir.

Mevsim geçiş dönemlerinde halılarınızı yıkatmanızı tavsiye ediyoruz özellikle kronik bulaşıcı virüs kaynaklı hastalıkların arttığı bu dönemde evde temizlik halı perde yatak yorgan battaniye koltuk temizliği ile başlıyor.

Halı yıkama için 0532 175 33 37 arayın.

Halı yıkama
Halı yıkama

Halı yıkamak hassas emek gerektirir.

Kaliteli bir işlem yapmak için bütün makina ekipman tam ve eksiksiz olması gereklidir.
Makine fırçalama işlemi İyi Sonuç için çok önemli aksi takdirde halılar yeterli şekilde temizlenmez, genel kabul görmüş başlıca uygulamalar şunlardır :
Fırçalama işlemi halının kir ve özellikle leke durumuna göre eksikzsiz yapılmalı, Makinalarda veya el ile kullanılan makinaların fırçaları oldukça sert olmalı, otomatik makinaların fırçaları halı üzerine iyi basmalıdır.
Fırçalama işlemi iyi yapılmadığı sürece, lekelerle etkili mücadel kullanılan temizlik malzemeleri çok kaliteli olmak zorunda.
Tüm lekeler yok edilmek istendiğinde; farklı lekelerin kendilerine özgü karakteristik özelliklerine göre, onlarca çeşit farklı solvent veya ürün kullanmak gereklidir. Temizlediğimiz halılarımız garantilidir kullandığımız ürünler kaliteli temizlik malzemlerinde müteşekkildir.